Fotele do wózków widłowych

W tej kategorii zamieściliśmy fotele do wózków widłowych firmy ISRI oraz fotele Grammer występujące w wózkach widłowych m.in. Linde, Jungheinrich, CAT, Hyster. Wybrane modele sprawdzą się także w kompaktowych maszynach budowlanych lub rolniczych. Renomowane marki foteli stanowią gwarancję ich jakości i niezawodności. Doskonałe parametry techniczne wpływają na wytrzymałość i trwałość foteli, a za komfort i bezpieczeństwo pracy odpowiada specjalistyczne wyposażenie, w tym m.in. podłokietniki, zagłówek, czujnik operatora, podgrzewane poduszki oparcia i siedziska, wentylacja, pasy bezpieczeństwa itp.

Fotele Grammer i ISRI to świetny wybór

Oferujemy duży wybór modeli w różnych rozmiarach z szerokim zakresem wagi operatora, w poszyciu z tkaniny lub PVC, na mechanicznym lub pneumatycznym zawieszeniu, z redukcją drgań. Wyprofilowane siedzisko zapewnia stabilność, natomiast regulacja wysokości, przesuwu, kąta nachylenia fotela oraz podparcia lędźwiowego pozwala dopasować fotel do indywidualnych potrzeb operatora.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnych, wygodnych, w pełni regulowanych foteli do wózków widłowych, które sprawdzą się w trudnych warunkach pracy, polecamy fotele Grammer i ISRI. Zapraszamy także do skorzystania z oferty foteli do ciężarówek, autobusów, maszyn drogowych itd.

Profesjonalna naprawa foteli TIR oraz części zamienne do foteli // Copyright © RF Monter 2017 // Strony internetowe Katowice Strony www Katowice