Fotele do maszyn budowlanych

W poniższej kategorii przedstawiamy fotele ISRI, Grammer, Kab oraz United Seats montowane w maszynach budowlanych Terex, JCB, CAT- Caterpillar, ciągnikach rolniczych Case, Fendt, Valtra, New Holland i innych.
Są to nowoczesne fotele na zawieszeniu mechanicznym lub pneumatycznym z wbudowanym kompresorem i redukcją drgań, przeznaczone do pracy w ciężkich lub średnio ciężkich warunkach. Bogaty asortyment i szeroki zakres wagowy sprawiają, że każdy znajdzie w naszej ofercie fotel na miarę swoich oczekiwań. Fotele ISRI i Grammer wyposażone są m.in. w regulację podparcia lędźwiowego, przesuwu, kąta oparcia i wysokości lub też w Zintegrowany System Pneumatyczny (IPS), dzięki czemu łatwo można dopasować je do indywidualnych wymagań operatora.

Fotele ISRI i Grammer – gwarancja najwyższej klasy

Fotele do maszyn budowlanych dostępne są w poszyciach z tkaniny, PVC lub skóry. Dodatkowe wyposażenie – np. regulowane podłokietniki i zagłówek, podgrzewane poduszki oparcia i siedziska, pas bezpieczeństwa, mechanizm obrotu, kieszeń na dokumenty, czujnik obecności operatora – znacząco zwiększa komfort pracy. Fotele spełniają wysokie normy techniczne, do ich mocnych stron należy trwałość i odporność na zniszczenia.

W ofercie posiadamy uniwersalne modele foteli, które znajdują zastosowanie nie tylko w maszynach budowlanych (koparkach, ładowarkach), ale również w wózkach widłowych, maszynach rolniczych, a także pojazdach szynowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny i doradztwo techniczne. Zapraszamy do zapoznania się także z pozostałymi kategoriami oferowanych produktów, takimi jak np. fotele do ciężarówek czy autobusów.

Wyświetlanie 1–32 z 36 wyników

Profesjonalna naprawa foteli TIR oraz części zamienne do foteli // Copyright © RF Monter 2017 // Strony internetowe Katowice Strony www Katowice